Minust

KUI MINUST RÄÄKIDA,

siis minuga on selline lugu, et ma vihkan iseenda kohta iseloomustavate sõnade ritta panemist. Ma lihtsalt ei oska. Aga…

Mulle meeldib maailma läbi roosade prillide vaadata ja must-valge maailma puhul silmad kinni pigistada. Mõnikord ma elangi sedasi kuskil omas mullis. Mulle ei meeldi vägivald, sõjad, loomade piinamine, ebaõiglus, arusaamatused, tülid ja kõik muu selline negatiivne. Kas on siis palju tahetud, et kõik inimesed oleksid ilusad ja head? Mitte et mul endal see ilus ja hea olemine alati õnnestuks muidugi. Ka mul on omad vead ja läbikukkumised, aga ikkagi.. Ma ei soovi iialgi kellelegi halba.

Igasugustest huvitavatest tegemistest rääkides meeldib mulle ikka uhkusega mainida, kuidas ma 9 aastat viiulit olen mänginud. Kunagi ammu. Tundub tegelikult, et hoopiski eelmises elus, sest pilli pole ma pärast muusikakoolist lahkumist enam kätte võtnud. Veel olen natuke mänginud kitarri, plokkflööti, klaverit ja tundnud huvi laulmise vastu.

Suurt huvi tunnen ka kirjutamise ja joonistamise vastu. Praegu on minu peamiseks huviks fotograafia ja pilditöölus/disain. Ma küll ei tea veel, kelleks ma ametialaselt saada tahan või milline oleks mu ideaaltöö, aga mulle tundub, et see võiks ikka olla midagi loomingulist.

Ahjaa, üks suur huvi ja hobi on mul tegelikult veel – arvutid ja ARVUTIMÄNGUD. Olen arvutimängudega seotud olnud juba üsna pisikesest peale ja siiani paistab, et seda ei suuda ma endast enam kuidagi välja juurida. Ma kulutan tihtipeale meelsamini oma vabad hetked arvutimängudele kui sõpradega väljaminemisele – yes, nerd alert. ^^

Ja nagu näha.. kuigi ma endast väga rääkida ei armasta, võin ma endast lõputult rääkida kui jutuotsa lahti saan. Nii palju võiks siia veel kirjutada, aga eks sellepärast ma ju seda blogi peangi, nii et loodetavasti saate jooksvalt kõigest teada, mis teid huvitab. :)

KUI BLOGIST RÄÄKIDA,

siis puudutab see peamiselt igapäevateemalisi postitusi. Siit leiab juttu minu rasedusest, tütre Annabel Meria kasvamisest/kasvatamisest, eluolust emana, kes kasvatab last peamiselt üksinda, meie perest, minust endast, arvamustest, vahel ka naiste ja laste ilu- ja moemaailmast, tehnikast, arvutimängudest, minu hobidest ja sellest, mis vähegi avalikkuseni jõudmist kannatab. :)