igapäev

Vlog: Käisime mängulinnakus

Täna hommikul ärkasin ma üles ja mõtlesin, et viiks Annabeli mingisse suuremasse mängutuppa vms. Kuigi ilusa ilma korral võiks ju minna ka välisele mänguplatsile, siis siin Soomes häirib mind nats see, et kui pole just lasteaia-aeg, siis on mänguväljakud enamasti tühjad. Ja lapsel on ju ikka rõõmsam seal mänguplatsil, kui seal on veel kedagi, kelle järgi kilgata ja kelle rõõmust melu saada. Mina ei oska päris tema väärselt niimoodi lõbutseda, kuigi mängin meeleldi liivakastis ja kiigun jms.

Saate aru küll. :D

Igatahes, võtsin selle mineku ette ja sujuvalt mõtlesin, et teen sellest ühe video ka vahelduseks, sest ma ei viitsi eriti pildistamisega vaeva näha ja teda on nagunii nii keeruline pildile saada, kuna ta ju siblib nii kiiresti ringi, nagu keravälk.

Ühtlasi mõistsin ma, et edaspidi videosid tehes ma ennast peale ei jäta, sest ma ei ole kaamera ees loomulik. Aga loodetavasti elate selle ühe korra üle ja väga mõnitavaid kommentaare minu kohta ei ütle. :( Ma andsin kogu oma ilu lihtsalt Annabelile vist, kui ta sündis, sest tema on küll imetabane! :)

Mängutuba ei olnud iseenesest suur ja väikeste 1-4-aastaste laste nurk oli üleüldse imepisike, aga paistis, et lastel oli seal tore ikka. Mäletan ju isegi, et väiksena veekeskuses võisin vabalt terve päeva olla, nüüd, täiskasvanuna on hea, kui tunnikesegi vastu pead, sest enam ei ole need liugulaskmised ja turnimised NII meeltmööda. :D Aga lastel jätkub alati rõõmu ja lõbu pikalt ja mida rohkem neid on, seda lõbusam on. :)

Tasub sellistes kohtades lapse pärast käia ikkagi. :)

24 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga