igapäev

Video: Annabel avab sünnipäevakingitusi

Nagu ma juba mainisin, siis Annabeli sünnipäevapeol oli tegevust niigi niivõrd palju, et kingituste avamiseni me ei jõudnudki. Kui ma eelmisel aastal kakkusin tema kingitused peopaigas siiski ise lahti, sest neid ei olnudki väga palju, siis sel aastal oli kingitusi päris paras ports ja mõtlesin, et toome nad kõik kinniste pakkidena Soome tagasi ja avame siin. Ja et sellest saaks päris ägeda meene-video ka! Kõik ju ikkagi tahavad näha, mis pakikestes oli.

Nii saidki kõik kingid pagassi surutud, siia toodud ja kaamera ühel päeval käima lükatud. Kvaliteedi üle ma väga õnnelik ei ole, aga muus mõttes vist õnnestus video küll päris okeilt, nii et kes tahab teada/näha, mis Annabel kingituseks sai, siis tasub videot uudistada. :)

Võin öelda, et kõikide kingituste üle on Annabelil siiani kohe raudselt hea meel olnud, sest vanad mänguasjad jäid koheselt tolmu koguma ja igapäevaselt on mängimises just need uued asjad. Nii et väga hästi õnnestunud kingitused! Aitäh! Eks videost on kuulda ka, kuidas Annabel iga asja peale “Oiiiiiii” hõiskab. :D

Kui kvaliteet ekstra kehva tundub, siis meenutan, et tasub vajutada mutrivõtmekesel ja vähemalt 720p valida. Siis on veidi mõnusam. ;)

29 kommentaari

 • Svea

  Mitte üldse paha pärast, aga mind natuke häiris, et Annabel ise ei saanud asju koti seest välja võtta või paberist katki kiskuda :D ma vist lihtsalt ise olen alati nii teinud, et aitan pakkepaela lõigata (okei, enam mitte, nüüd ta suur) aga ise rebib lahti paki ja tutvub asjaga :)
  Muidu kihvtid kingitused, need munad olid lahedad! :D

  • Katre

   Seda videot filmisime kokku juba peaaegu tervelt TUNNI, nii et aega kulus ikkagi väga palju ka niipidi, et mina neid avasin.

   Nagu ka videost näha, siis ega tal suurt huvi ei olnud nende avamise vastu lihtsalt. Ta sai esimese kingi kätte ja olekski võinud sellega juba pool päeva rõõmsalt mängida ja seda uudistama jääda ja ei kibelenud üldse järgmise kingi kallale. Lihtsalt liiga väike veel ehk? Äkki 3-aastaseks saades mõistab ta kingituste mõistet juba paremini ja on usinam ka iseavamisel. :)

   Sünnipäevapeol ei pannud ta kingitusi näiteks ÜLDSE tähele, kuigi need olid kogu aeg nähtaval kohal ja tal puudus täielik huvi nende avamise või lahtikakkumise vastu seekord. :)

  • Katre

   Jessas Maria, mind natuke teevad sellised kommentaarid nüüd kurvaks, sest reaalselt ka, ma ei keelaks elu ilmaski tal kingiavamisega tegeleda.
   Jälgige kohta, kus ma kinkepaki avamisega pusserdan ja tema samal ajal mängib kõrval üldse teiste asjadega, sest tal on jumalast suva sellest kingikoti lahtirebestamisest.
   MIS MA SINNA TEHA SAAN. MIKS MA SELLES SÜÜDI OLEN, et ta selle vastu huvi ei tundnud? :D

   Järgmisel aastal on ta ehk asjalikum ja innukam noh! :D

 • Jane

  Ma küll ei leia, et Annabel nüüd millestki ilma jäi, sest emme kingitused pakist välja võttis :) Ja tõesti on näha, et tal on suva sellest pusserdamisest. Aga nii armas reaktsioon lapsel kõigi kingituste peale :)

   • B

    Meie laps kaheselt näiteks vehkis pakkidega minu/mehe ninaall ja kisas, et tee lahti, tee lahti! Ehk, et ta ise ei osanud, ega üritanudki ja tahtis lihtsalt kiiresti saada pakkide sisu kallale, sest sellest ta sai juba aru, et kõik see kraam talle on. :D Röövis iseendalt lapsepõlve :(

 • Karin

  Üli-üli mõnus video ja nii hästi kokku monteeritud, selliseid kvaliteetseid videosid vaataks rohkemgi. Hästi siirad emotsioonid ka lapsel, nii nunnu vaadata. Ja olles sama vana lapse ema, tean, et kinkide avamisest ei oska nii väike põnn veel rõõmu tunda, aasta pärast ehk tõesti. Ja no kui sina juba tükk aega nende avamisega pusserdasid, siis vaene laps oleks suisa hätta jäänud :D

 • heika

  Ma olen juba enne tähele pannud, et sa ei kannata üldse kriitikat. Keegi ju ei proovinudki sind solvata vms, lihtsalt täiesti ausalt mainiti ära, et veidi häiris, ei tasu endast välja minna ;)
  Iga teist moodi kommentaari peale võtad kohe kaitsepositsiooni sisse.
  Rahu, ainult rahu. Tore video.

  • Katre

   Te pole pika peale ära tabanud, et ma tegelt teen jumala palju ülepuhutud kujul ennastsalgavat nalja ja ei võtagi üldse tõsiselt. :)
   Aitäh. :D

 • G2tlin

  See järjest kinkide lahti tegemine ei olnud minu arvates eriti hea mõte :) Sest kui üks asi ette võtta, oleks lapsel enamasti soov asjaga rohkem tutvuda, mängida. Paras aeg on siis kui ta ise enam käes oleva asja vastu huvi ei tunne. Minu lapsed uue asja saavad, siis mängivad kolm päeva sellega enne kui mõni järgmine asi huvi pakub. Tundus, et olid ise kannatamtu kui preili uue ja järgmise kingi vastu koheselt huvi ei tundnud ja võtsid pigem asjad pakkidest välja, et kiiremini ühelepoole saada. Oleks jaganud päeva peale või isegi erinevatele päevadel, sest kinke oli tõsiselt palju.

  • Katre

   Kas sa loed mu blogi kaa? :D
   Ma endaarust kuskil ütlesin, et jah, vabalt oleks võinud iga päev uue kingi kätte anda ja niimoodi 10päeva järjest, aga kuna ma tahtsin teha video, et näidata ka kõigile külalistele, mis pakkides oli, siis sai seekord niipidi. :)

 • CT.

  Nii armas video :) tõenäoliselt kõige siiram “oi” mida kuulnud olen!

  Uskumatu kuidas ühest armsast kingituste avamise videost tekivad mingid ulme probleemid.

 • Pille

  Väga lahe video! Mu lemmik koht oli muidugi see, kui suure ja raske pakkimise vahele uute nõudega väikse “eine” tegite :D Väga kift :D :) Ja lahtipakkimise osas tõstan käed püsti ning tunnistan, et tegin oma kahese kingid ka ise lahti. Oli suur soov tema reaktsiooni näha ja röövitud lapsepõlve osas lohutan end, et küll ta jõuab elus veel kümneid ja kümneid kordi neid pabereid rebida :)

 • Vika

  Ilus, siiras ja kvaliteetne video. Minu just 3seks saanud laps naiteks ise toi koik oma kingitused minu juurde ja palus need minul avada. Eks oleneb ikka lapsest, mone lapse jaoks see avamise protsess ei ole vaga huvitav ilmselt :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga