Ilu&Mood

Taimeriselfid ja 3 pluusi hiinast

Ma ei esitle teile just kuigi kerge südamega taimerifotosid, sest nagu te teate, siis ma neid tootepilte tahan alati rohkem läbimõeldult teha, aga noh.. hetkel ei jää mul muud üle. Esiteks sellepärast, et õues on natuke liiga külm, et ilma üleriieteta ringi lipata. Teiseks sellepärast, et sõbranna, kes pilti võiks teha, elab siin Soomes nii kaugel, et seda küllatrippimist ei viitsi tihti ette võtta ja kolmandaks sellepärast ka, et Keio lahkub kodust pimedas ja jõuab kodu pimedas. Ja pimedas ei ole enam mõtet pildistada.

Seega.. ongi mu parim sõber hetkel statiiv, kaameraseadete taimer ja pildistamispult – nuuks. Kohutavalt kurb olen selle üle ka, et kuigi tegin pilti akna all, siis nägu jäi normaalse valgustusega, aga heledad pluusid said ülevalgustatud. Ah, juhtub ikka. :D

IMG_6647-1

Roosa õhuline pluus meeldib mulle täiega ja ma kujutan vaimusilmas ette, kuidas ma seda kunagi kuskil kontoris kandma hakkan ja erinevate lisariietega sobitama. Jah, ma mõtlen miskipärast üsna palju viimasel ajal riideid valides sellele, mida kõlbaks kontoris kanda, sest ma tahaks ideaalis millalgi kontoritööd teha. :D Noh, viisakais ja naiselikes riietes ühesõnaga käia tööl, sest vabal ajal valin ma alati mugavad riided ja igapäevaselt ma muidu ei viitsiks nii ilus välja näha. :D
Saab tellida SIIT!IMG_6679-1-2 IMG_6688-1

Tiibadega pluusike sai instagrami pildi järgi palju komplimente. Nüüd saate teada ka, kust sellist saab. Ikka vanast heast sheinsidest. Olen jällegist ülirahul. Istub seljas kenasti ja noh, see tiibade pilt on lihtsalt nii amazing. Kindlalt üks mu tulevasi lemmikuid riideesemeid igapäevaseks kandmiseks. :)
Saab tellida SIIT!
IMG_6732-1

Ja viimaseks veel üks selline vabaaja pluus, mida kerge selga visata, kui kohe üldse ei oska otsustada, mida selga panna. Vähemalt on ta alati mul siis selga saanud, kui ma ei viitsi pikemalt mõelda, mida selga panna. Mõnus õhuline ja kergelt läbipaistev, aga mitte liialt. Sellisest pehmest puuvillast.
Saab tellida SIIT!

Milline pluus teile neist kolmest kõige enam meeldib? :)

4 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga