igapäev

Ooo, Murphy, mu arm…

Ma ootan juba mitu päeva postkasti saadetist Annabeli sünnipäevakutsetega. Tellisin need nädala alguses ja valisin kättesaamiseks Omniva lihtpostipaki, sest mõtlesin, et ma ei viitsi 2km kaugusele esindusse koha peale minna ja palju mõnusam oleks need ju otse postkasti ikka saada. Omniva (endine Eesti Post) ise väidab, et saadetised jõuavad nende kaudu JÄRGMISEKS päevaks sihtpunkti. Mida aga pole, on kirjaümbrik mu oodatud asjadega mu postkastis. Ja möödas on juba.. KOLM PÄEVA! A kas siin on tegemist Omniva aeglase asjaajamisega (mingil määral kindlasti) või hoiab hoopis armas Murphy mu kirja kuskil kinni, sest ta ju teab kui väga ma seda ootan?

Nimelt lähen ma esmaspäeval Soome ja enne seda oleks vaja kutsed kätte saada, et need külaliste poole omakorda uuesti ümbrikus teele panna. Kui neid esmaspäeva varahommikuks mu postkastis pole, siis.. siis ma ei teagi, mis saab. Siis ma maksin nende eest lihtsalt tühja raha, tellisin endale posu kutseid lihtsalt NIISAMA ja näen neid alles kunagi kui ma tagasi tulen. Natuke aega enne Annabeli sünnipäeva ja siis on juba ilmatuma hilja neid posti panna. Ja siis ma pean ikka telefoni teel kaugetele inimestele üritusest teatama ja see variant ei tundu üldse nii ilus. :/

Päris maha ma Omniva teenust igatahes teha ei taha, kuigi Eesti Posti aeglases süsteemis olen ma varemgi miljon korda pettunud. Lihtsalt kui järele mõelda, siis alati olen ma pettunud siis, kui ma EELDAN, et ma tõesti oma paki ettemääratud aja jooksul kätte saan täpselt nii nagu lubatud. Iga jumala kord just siis nõnda ei juhtu.

Kui ma viimati Lucy Mineralsist endale mineraalpuudri testrid lihtpostiga tellisin ja mõtlesin, et hea kui ma nad paari päeva jooksulgi kätte saan, juhtus hoopis niisugune lugu, et nad olid järgmise päeva hommikul juba postkastis. Midagi, mida ma eluilmaski ei osanud oodata. Mul polnudki tookord nende kättesaamisega NIIVÕRD kiire…

Igatahes Murphy, SA SAKID! Olgu mu kutsed esmaspäevaks postkastis VÕI MUIDU! (Või muidu ma Omniva teenust enam eluilmaski ei kasuta ja jään ikka Smartpostile kindlaks.)

Mille puhul teil Murphy seadus viimati kehtis?IMG_9984-1

12 kommentaari

 • pille

  Mind külastas Murphy paar päeva tagasi, kui olin just maininud, et kaks nädalat veel PEAB laps terve olema, et mandliopp ära teha, kuid noh. Läks ikka nii nagu ei oleks tohtinud minna.

 • Marilyn

  Kas just Murphy seadus, aga ootan juba kaks nädalat pulmakutset, mida ilmselgelt ei tulegi (Omniva lihtkiri muidugi). Lõpuks siis edastati meili teel, aga pole ikka päris sama..

 • Neiu

  Olin/olen oma kallimaga tõsises tülis ning nüüd, mil meil oleks tõsiselt kohtuda vaja, vedas ta tervis teda alt. Jessssss noh, väga tore, kui ma Murphy pärast vallaliseks jään..

 • Diana

  Omnivaga on jama jama otsas. Saatsin kirja Tartust Tartusse ja võid kolm korda arvata, kas see jõudis kohale või mitte :D

 • Marta

  Hmm,panin oma armsa beebi magama(enda meelest) ja siis kui istusin diivanile ja plaanisin arvutis olla,siis kohe kostus määäää-määälepkewöfkoeköf, ja PIDU LÄBI :D (poeg 2 kuune,kuid juba sensorid töötavad,et millal ma midagi teha tahan,tema juba valmis mind jälle kutsuma….WHYYY!! :D pean mõtlema,et ma ei taha praegu kuuma teed juua ja istuda niisama,SIIS VÕIBOLLA õnnestub ;)
  hihi

 • S.

  Aga varahommikuks see kiri ju kahjuks jõuda ei saa, sest kirjakandja jõuab ju mitte varem kui 9-10 ajal (minul nt u 10.30-11 ajal) :(.

 • Haldjapiiga

  Tühja süst Murphyst, Murphy on tüütu aga poisike võrreldes Omnivaga. Ma päriselt ei tea miks inimesed seda veel kasutavad?

  Mulle saadeti pakk. Pool paki sisust sai rikutud. Öeldi, et ma võin ju paki tagasi saata, ehk saadavad uue asemele!!!

  • Katre

   Noh, postkaartide ja lihtsaadetiste saatmiseks vist polegi ju muud võimalust? Sünnipäevakutseid tundub nagu nats kentsakas 3€/tk Smartpostiga saata.
   Mu arust ongi kurb, et NII OLULINE ettevõte ja teenus Eestis nii kesine on, et väga paljud ei saa selle töö kvaliteediga rahul olla. Kirjateenus ikka peaks toimima kenasti.

  • Katre

   Prindistuudiost ja sellepärast, et ma ei leidnud üldse kohti, kus kutseid prinditaks sellisele tugevale paberile ja see oli pmts ainuke. :D Noh, et kus arvutist enda pildi saab sisse laadida ja neti teel tellimuse sisse anda.
   Ma kujundasin kutse ise Photoshopis, seega tahtsin seda tugevale paberile printida.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga