Ilu&Mood

New in for Annabel

Juba olengi oma tripilt tagasi ja kärsitu nagu ma olen, tahan kohe näidata, mis ma Annabelile sain. Nii et täna on topeltdoos beebiriideid, sest ma muud juttu ei viitsi ajada. Keio ema on ka täna külas, küpsetame parajasti head soolast krevetipirukat ja hiljem teeme drinke. :)

Käisime Roccas, kus osasid asju, mida oleksin tahtnud ja mida mõned päevad tagasi DLG Lindexis nägin, ei olnud üldse ja osasid asju, mida netist imetlesin, polnud neis kummaski. Samuti jätsin ostmata ühe imekena triibulise mereteemalise suvekleidi, sest ma ei tea ennustada, kas Annabel tatsub suvel 68 või 74 rõivais, nii et loodetavasti on see millalgi seal veel alles + siis need asjad, mida hetkel ei olnud.

Siiski sain talle õhukesed suvepüksid, mille juurde matchiv liblikatega body. Loodetavasti ei peeta teda sinises autfitis poisiks, aga need asjad olid lihtsalt ülilahedad, et neid talle mitte selga panna. :D Sellele vastandiks ka mõned tüdrukulikumad asjad nagu lilledega pusa, arbuusipüksid ja mõnusalt õhuke suvemütsike. :)

IMG_8042 IMG_8049 IMG_8056 IMG_8063

4 kommentaari

  • Kati

    Sõbranna ostis samasugused lahedad sinised püksid ja nüüd hädas,ütles et imelik lõhn küljes…oli juba ostes olnud ja pesuga ära ka ei kadunud:D Täna lindexis käies nuusutasin kohe üle ja oli küll jah:D ma ei ütleks,et halb aga selline teistmoodi:D

  • Britt

    Viimasel pildil olev jakk on väga ilus :)
    Ma ostsin ka Eileenile eile uusi riideid ja ühest on tänaseks juba kodupluus saanud..suutis laua pealt oma toidu kätte saada ja otsustas, et määrib selle õige endale peale, nohjah.. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga