Ilu&Mood

Lindexi sügiskollektsioon: nagu ema, nõnda tütar

Kas te teate, kes on Jean Paul Gaultier? Mina kui suhteliselt moekauge inimene näiteks mõnda aega tagasi ei teadnud. Nüüd tean ja saan teilegi öelda! Ühesõnaga on tegu pransuse tippdisaineriga. Sellise 60-ndates hallipäise vanamehega, kes on moemaailmas endale päris pikalt juba nime teinud ja kelle rõivadisain moehulle kindlasti külmaks ei jäta. Seega tegelikult on vist päris piinlik, et ma ei teadnud? Ah suva! Ma arvan, et kõik teie seast ka ei tea, seega saan mina andeks ja saate teie andeks. :D

Igatahes seoses sellega, et Lindex saab 60-aastaseks, tegi ta Lindexiga koostööd ja disainis mõned riided nende sügiskollektsiooni. Talle on väga meelepärane klassikaline meremehe triip ja oma uues kollektsioonis on ta selle ka suurelt nähtavale toonud, mixides seda erinevate elementidega. Minu jaoks kummalisim, millega ta neid triipe sidunud on, on tattoo prindiga rõivad. Kuna ma eriti tätoveeringuid ei fänna, siis ei lähe mulle ka seesugune julge stiil peale, aga mõne sailor tüüpi asja võiks küll oma garderoobi sisse tuua. Kes soovib rohkem selle kollektsiooni kohta lugeda ja pilte vaadata siis saab seda teha siit.

Kes moeblogisid jälgib, see on ilmselt juba seda uudist tegelikult kuulnud, aga kuna ma avastasin, et tema uus kollektsioon ei hõlma mitte ainult naisteriideid, vaid ta on nendest teinud ka miniversioonid lastele, siis tahan ka sõna sekka öelda. Laste suurused on 104-140cm pikkustele lastele ja ütleme, et kui mul oleks sadu eurosid niisama kulutada ja Annabel oleks natuke suurem, siis ma matchiks temaga uhketes disainerrõivastes meeleldi. Näitan teile paari komplekti, mida sarnaselt kokku saab panna:

matchlindex1

Esimesel pildil panin kokku midagi sellist, millega võiks soojal sügispäeval linna peale minna. Hõbedaselt läikivat jakki ma endale muidugi selga ei ajaks ja valiks klassikalise musta, aga seelikud on minu arust isegi väga kihvtid.

matchlindex2

Teiseks panin kokku midagi, mida võiks kanda igapäevaselt. Kampsun ja retuusid – lihtne kooslus. Siin on retuuside näol ka natuke näha seda kuidas naha toon ja tatoo print on oma vahel ühendatud. Minu lemmikuks osutub siit valikust aga hoopis see kergelt karvane triibuline sügismantel, mis on väga äge vaheldus tavalistele ühevärvilistele mantlitele. Mida rohkem ma seda vaatan, seda rohkem see mulle meeldib. Ja sellist kannaks küll rõõmuga ja ajaks lapsele ka selga. Noh, ma lihtsalt kujutan ette, kui nunnud me mõlemad nendega oleks, kummikud jalas ja porilompides hüpates. :D

Jean-Paul-Gaultier-for-LindexKui keegi vaatab, et ohhoo, siis informatsiooniks, et neid riideid ja palju muud huvitavat sellest kollektsioonist leiab Lindexi kauplustest alates 8.oktoobrist.

Kuidas aga teile selline kollektsioon meeldib? Midagi triibulist leidub vist igaühe kapis, aga kas arvate, et julgeksite välja kanda näiteks ka selle tätoveeringu-imitatsiooniga kleidi? :)

9 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga