igapäev

KINGILOOS: Võida Roomscape kinkekaart!

Mäletate, et ma rääkisin mõnda aega tagasi ühest eriti ägedast kohast, kus ma käisin? Nimelt mõtlen seda, kui ma käisin sõpradega Roomscape’s hullumajast põgenemise mängu mängimas. Kui see postitus jäi kahe silma vahele või sa ei tea, millest ma räägin, siis leiad minu kogemuse Roomscape külastusest ja natuke juttu põgenemismängude kohta üleüldse SIIT lingilt.

Aga ega ma ei tulnud päris niisama teile seda vahvat ettevõtmist meenutama, vaid hoopiski ütlema, et Roomscape toredad inimesed andsid mulle võimaluse teile ka üks pääse hullumajja välja loosida. Nimelt tuli välja, et nad ei sulgegi oma asutust ajutiselt, vaid hoopiski ehitavad lähiajal ühe mängutoa juurde. How awsome is this!

Ja üleüldse, missugune ahvatlev pakkumine, eksole!? Saate oma sõbrad kokku ajada ja lasta ennast tunniks ajaks mingisse kõledasse ruumi luku taha panna ja siis üritada sealt iga hinna eest välja pääseda. :D

Lisainfot Roomscape kohta leiate nende kodukalt, aga toon siinkohal välja, et mäng leiab aset Tartus. Kes Tartus ei ela, siis võit olekski hea põhjus suvel sõpradega tripp Tartusse ette võtta ja seal muudki vahvat teha. :)

Kuidas loosis osaleda?
1) Pane LIKE Roomscape facebooki lehele, et nende tegemiste ja uudistega kursis olla!
2) Jaga SEDA postitust facebookis oma sõpradega ja kutsu neid ka osalema, sest kui nemad ka loosist osa võtavad, siis on teie võiduvõimalus ju 4 korda suurem!
3) Anna oma osalemisest märku! Jäta kommentaar facebooki postituse alla või hoopis siia samma blogipostituse alla. Kui teed mõlemat, osaleb sinu nimi loosis 2 korda.

Eriti armas oleks (aga kohustuslik ei ole), kui sa minu blogi facebooki lehele ka ühe thumbs up’i viskaksid, kui sa seda veel teinud ei ole, sest kuidas muudmoodi sa oma võidust siis kõige kiiremini teada saaksid. ;)

Võitja loosin välja nädala pärast, 10. juunil, loosi teel.

roomscape

34 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga