beebiblogi,  igapäev

Fotograafi juures

Mõned pildid fotosessioonist, millel käisime teisipäeval. Kusjuures siis vist oli ühtlasi ka viimane enam-vähem soe ja päikeseline ilm. Kuna Keio tahtis ka kangesti fotosessioonist osa saada, siis pidime ootama tema puhkuseni kaitseväest ja seega kartsin ma pidevalt, et head ilmad saavad otsa või et sünnitan juba enne ära. :D Igatahes ilmaga vedas ja kõht jäi ka ikka veel alles.

Arvestades, et rasedust oli 37 nädalat ja ~5 päeva, siis oli ka plika kõhus suutnud kõhu ilusat kuju veel säilitada. Selleks ajaks võivat kõht juba alla vajuda ja siis pole enam üldse ilus pildistada. Seepärast soovitatakse ka ikka kuskil 30.nädala paiku fotograafi külastada, mitte kaks kuud hiljem hoopis nagu mina. Aga eks mul oma ideaalrasedusega selles osas jällegi taaskord lihtsalt joppas. :)

Fotograafiks oli meile imetore Egerta Laine (http://egertaphoto.com). Kuna me Keioga põhimõtteliselt esimest korda elus käisime fotosessioonil, siis noh, modellikogemusi võõra inimese ees end vabalt tunda väga nagu ei ole, aga kuna Egerta on hästi toreda jutu ja auraga inimene, suutsime end siiski veidi vabamaks lasta, nii et soovitan Egertat meeleldi. Fotosessioon ei tule ainult puine pildistamine, vaid ka tore jutuajamine. :)

IMG_8341 IMG_8431IMG_8323-2IMG_8373-2IMG_8485 IMG_8491IMG_8499 IMG_8567

10 kommentaari

 • Kati

  Olen mõelnud nii mõnigi kord, et kommenteeriks sinu postitusi aga alati pole olnud mida sekka öelda. Päris pikka aega olen sinu blogi jälginud ja ma ei teagi täpselt kus ma selle peale sattusin aga nüüd igapäevaselt käin piilumas kas on uus postitusi tulnud. Ja kuna sa oled nii tubli igapäevane kirjutaja siis muudad blogi aina huvitavamaks. Endal last mul ei ole ja pole plaanidegagi nii kaugel, aga ilmselt igapäevane huvi sinu blogi lugeda on sellest, et olen ise sama vana ja ilmselt elaksin kõike täpselt sammuti üle, saan kuidagi sinuga samastada. Tahtsingi öelda, et imearmas blogi on sul! Elan väga sulle kaasa mida kõike üle elad ja iga päev vaatan ka huviga, et noo kuidas meil siis nüüd läheb. Soovin sulle kõike head! Ning looda, et jätkad blogi pidamist ka hiljem sama usinalt :)

  Väga kaunid pildid on teist!

  • Katre

   Nii armas ja tore! Just eriti meelitab see, kui mitterasedad leiavad siit midagi, mida lugeda ja millele kaasa elada. Tihti mõtlen ikka, et keda see raseda ja lapsejutt huvitab peale nende, kes ise võib-olla samas paadis ainult. :D Seega väga väga väga tore, et leidub ka neid, kes ei ela sellist elu veel.. ega plaani nii pea, aga ometi huvitab. :)
   Nii et suur suur aitäh sulle ja loodan, et jätkad lugemist ja et ma suudan edaspidi ka pakkuda loetavat lugemist. :)

 • C

  Olen ka mitterase, aga siiski olen natukese ajaga suureks fänniks saanud. Ise muidugi hullult tahaks ka beebiootele jääda, aga kuna kool on vaja lõpetada, siis on aega veel.
  Väga armas blogi on sul ja ise oled ka muidugi imeilus! Jutt, et tüdruk võtab emme ilu raseduse ära, on puhta vale :)

  Keep up the good work!

  • Katre

   Kui kooli lõpp juba paistab, siis muidugi targem ära lõpetada enne lapsetegu. Kuna ma kooli plaanisin alles minna, siis loodan, et nüüd see lapsesaamine asja ei takista ka. Mõne aasta pärast arendan end edasi. :)

 • T

  Mina ka mitterase, aga nii põnev blogi on. Beebimõtted tulevad siit – aga püüan natuke veel oodata :) Sulle soovin palju jõudu ja jaksu ning ilusaid viimaseid hetki kõhuga :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga