Ilu&Mood

Boho on moes

Kes ei teaks sellist filmi nagu “Kuidas 10 päevaga kutist lahti saada?” ja selle hurmavat peaosalist Kate Hudsoni. Mulle hakkas see film juba teismelisena väga meeldima ja siiani kui seda telekast tuleb, siis vaatan ikka uuesti – alati on hea, huvitav ja armas. Kate sai mulle sellest filmist sümpaatseks ja mulle meeldib teda filmides kohata. Nüüd aga on ta ka Lindexi kevad-suvise kollektsiooni muusa ja reklaamnägu. Seda uudist kuuldes olin küll eriti mõnusalt üllatunud ja esimene emotsioon oligi “Vauu, kui äge!” :D

Kate Hudsoni nimeline kollektsioon, mis alates homsest poodides saada on, keskendub peamiselt boheemlaslikule stiilile, sest tema enda sõnul meeldib talle riietuda mugavalt ja vabalt. Eraldi saab välja tuua kolm erinevat suunda:

1. vürtsikad värvid miksitud kudumite ja tikanditega
1412_1004

2. linnatüdruk, kelle riidekappi kuuluvad mugavad püksid ja trikotaažist pluusid
1415_1001

3. lõbus ja flirtiv, olulisteks detailideks on volüümi andvad lillemustriga kimono-jakid
1412_1006

Kõige rohkem meeldib mulle Kate’i viimane look ja see kimono stiilis mustriline jakike, mis sobib mustade pükste ja pluusi juurde ideaalselt vürtsi lisama. Veel on kollektsioonis väga kihvtid esened kilinate ja kulinatega beež nahktagi ja kitsad boyfriend-teksad. Minu südame on jäägitult võitnud ka see erksakirjuline sall.

Kuidas teile meeldib boheemlasik riietumisstiil? Mulle endale näiteks väga meeldib ja imetlen inimesi, kes end vabalt riietavad ja selle nii hästi ja teinekord isegi, et seksikalt välja kannavad. Mina olen ise kuidagi pinges inimene ja tahan alati olla korralikult-viimistletult riides. Ei tunne end eriti mugavalt, kui pean riietama end lohakatesse riietesse. Noh, et pool särki püksis, pool väljas. Kardigan peal niimoodi, et üks õlg paljas, suvaline sassis krunn või kammimata soeng jne, aga teiste seljas näeb see alati kadestamisväärselt hea välja. :)

6 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga