beebiblogi

Beebimood: pehmed värvitoonid

Viimasel ajal on mu silma hakanud haarama pastelsetes värvitoonides riided. Valge põhi loob neile veel eriti armsa väljanägemise. Jagan mõndasid lemmikuid teiega ka. :)varvid2

1. Kuna viimasel ajal tundub mulle korter veidi jahedavõitu, meeldib mulle Annabelile selga panna pikkade käistega rõivaid. Kuigi nüüd kui ta juba pead hoiab, on kerge riideid ka üle pea selga ajada, on hõlmikud näiteks arstivisiitideks siiski parim variant, sest siis saab seal kiirelt lapse kaalumiseks lahti-kinni riietada. (link tootele)
2. Kampsun tuleks ka õue minnes selga panna, et hea soe oleks. (link tootele)
3. Kolmnurksed bandiidisallid ehk uutmoodi pudipõlled. Eriti kiidavad neid emad, kes lapsi pudelist toidavad. Kena aksessuaar ja ühtlasi ka pudipõlle eest. Annabelile oleks niisuguseid vaja, et ta oma riideid täis ei ilastaks ja hoopis salli saaks lutsutada. (link tootele)
4. Mummulised püksid. (link tootele)
5. Tudukombed! Vahepeal, kui ta oma esimese suuruse kombedest välja kasvas, ei kasutanud ma üldse spetsiaalseid tuduriideid ja lasin Annabelil päev otsa bodyde väel olla. Nüüd, kui ta 0-3months suuruses tudukombedesse (link) parajaks kasvas, olen ma jälle tudukombedest võlutud. Igal õhtul enne magamaminekut panen talle ikka uneriided selga. Paraku on ta neist ühtlasi ka jälle välja kasvamas ja tuleb uus suurus valmis varuda. Nexti tudukombede materjal on ülimõnus ja veel meeldib mulle see, et käiseid saab kinni/peale keerata, et kätel soojem oleks, sest Annabelil on tihti käed päris külmad. (link tootele)

5 kommentaari

    • Katre

      Piltidel on nad ilmselt lihtsalt puhtad ja siis joppab sellise siidise tulemusega. :D
      Muidu aga kasutan toidupoodidest saadavat shampooni-palsamit. Gliss Kur või Elvital, igast erinevate juuksetüüpide omasid vastavalt tujule. Pärast pesu Gliss Kuri spreipalsamit ka veel. Ehk siis, suurt ei midagi kvaliteetset ja kallist. Juuksed on tegelikult väga katkised ka otstest.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga