beebiblogi

Annabel Meria 4 kuud

Kui ma eelmine minisünnipäeva postituse all mainisin, et meie pole suured koogisõbrad ja Annabelile special kooki ühegi kuu täitumise puhul pole ostnud ega valmistanud, siis eile sõin ma nii oma sõnu kui ka imemaitsvat kooki. Just selle erilise sündmuse puhul. Kokkasin ise valmis ühe imemaitsva Domino toorjuustukoogi (retsept SIIN), mis maitses ülihea. Ainult et suure toorjuustu koguse tõttu on kook ikka väga rammus ja pärast ühe tüki söömist ei taha järgmist tükk aega näha. Või noh, seni kaua kuni sa seda maitset uuesti tunned, sest seda tahaks lausa vägisi süüa. :D

Annabelist kokkuvõtvalt seda, et vahepeal ilastas ta meeletutes kogustes ja keegi lugejates mainis, et umbes kolme kuu vanuselt hakkavatki beebidel süljenäärmed tööle, millest see tingitud võib olla. Muidugi mõne lapse puhul vist ka hammaste peatsest haakumisest, aga samas öeldakse ka, et ilastamine võib kesta mitmeid pikki kuid enne kui mõni hammas ükskord lõikub. Annabelil siiamaani küll ei paista, et mõni valge kühmuke kuskilt välja tahaks piiluda.

Möödunud elukuu jooksul hakkas Annabel ka seljalt kõhule keeramist harrastama. Esialgu keerutas ta end tervelt öö otsa, kui selle nipi kätte sai ja siis oli vist üle nädala aja pausi ja mitte ühtegi keerutamispingutust. Viimastel päevadel aga on ta selle jälle nii selgeks saanud, et peale söömist tahaks ma ta lausa seliliasendis kuskile kinni siduda, sest muidu ta keerab end kõhuli ja ropsib lihtsalt kogu söögi välja. Ühesõnaga pean muudkui silma peal hoidma ja teda tagasi selili keerutama. Korraks pilgu mujale suunan, on tema jälle juba kõhuli!

Ja mida ma kõige rohkem tema oskustes praegu jumaldan? Seda armsat kobamist ehk haaramist. Kui panen oma käe talle silmade ette, siis ta võtab oma imepisikeste käekestega mu sõrmedest kinni. Täpselt samamoodi võtab ta kinni ka mõnest lelust, mis talle pihku pista. Ahjaa, kõik, mille ta kätte saab, pistab ta muidugi seejärel suhu ka, sest tuleb ju ikka oma beebiroosade igemekestega ära kompida, mis sorti asja ta kätte sai. Peagi saab Annabel endale ka kuulsa Sophie-nimelise kaelkirjaku, mida siis kogu aeg järada.

Eile käisime ka Kristiine Keskusest läbi, kus Annabel sai endale stiilse kingituse imearmsast Mon Amie poest. Sellest kirjutan ka peagi lähemalt. :)

Annabel oli taas mummuline ja pidupäeva kleitkostüüm on pärit Lindexist.

IMG_4607x IMG_4593c IMG_4604cIMG_4621IMG_4693 IMG_4710c

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga