igapäev | Videoblogi

Vlog: Käisime mängulinnakus

12. september 2015

Täna hommikul ärkasin ma üles ja mõtlesin, et viiks Annabeli mingisse suuremasse mängutuppa vms. Kuigi ilusa ilma korral võiks ju minna ka välisele mänguplatsile, siis siin Soomes häirib mind nats see, et kui pole just lasteaia-aeg, siis on mänguväljakud enamasti tühjad. Ja lapsel on ju ikka rõõmsam seal mänguplatsil, kui seal on veel kedagi, kelle järgi kilgata ja kelle rõõmust melu saada. Mina ei oska päris tema väärselt niimoodi lõbutseda, kuigi mängin meeleldi liivakastis ja kiigun jms.

Saate aru küll. :D

Igatahes, võtsin selle mineku ette ja sujuvalt mõtlesin, et teen sellest ühe video ka vahelduseks, sest ma ei viitsi eriti pildistamisega vaeva näha ja teda on nagunii nii keeruline pildile saada, kuna ta ju siblib nii kiiresti ringi, nagu keravälk.

Ühtlasi mõistsin ma, et edaspidi videosid tehes ma ennast peale ei jäta, sest ma ei ole kaamera ees loomulik. Aga loodetavasti elate selle ühe korra üle ja väga mõnitavaid kommentaare minu kohta ei ütle. :( Ma andsin kogu oma ilu lihtsalt Annabelile vist, kui ta sündis, sest tema on küll imetabane! :)

Mängutuba ei olnud iseenesest suur ja väikeste 1-4-aastaste laste nurk oli üleüldse imepisike, aga paistis, et lastel oli seal tore ikka. Mäletan ju isegi, et väiksena veekeskuses võisin vabalt terve päeva olla, nüüd, täiskasvanuna on hea, kui tunnikesegi vastu pead, sest enam ei ole need liugulaskmised ja turnimised NII meeltmööda. :D Aga lastel jätkub alati rõõmu ja lõbu pikalt ja mida rohkem neid on, seda lõbusam on. :)

Tasub sellistes kohtades lapse pärast käia ikkagi. :)

24 kommentaari

 1. Britt ütleb:

  Tundub, et lõppkokkuvõttes oli tegevust küll :)
  Ja ära jäta end tulevikus videotest välja. Mulle küll meeldis sind vaadata :)

  1. Katre ütleb:

   Koledaid meeldib mulle ka vaadata. Siis tunneb end paremini. :D
   Eks peab harjutama. Ma räägin mega teistmoodi omaarust lihtsalt juba alateadlikult, kui tean et recording. Arvan, et ma irl teistmoodi. :D Aga ega ei tea ju kah! :D

 2. Janika ütleb:

  Nii armas tüdruk, aga ikka veel mähkmetes?

  1. Katre ütleb:

   Jah. Parasjagu on käsil see potitreening, aga tasa ja targu. :)

   1. M. ütleb:

    Mulle ka meeldivad vlogid seega võiksid tõesti neid veel teha! Ja kas sa kirjutaksid potitamisest ka postituse? Et kuidas teil see käib ja mida selleks teed ja kas Annabel jagab seda “piss potti” teemat või…mind väga huvitaks see teema! O:)

    1. Katre ütleb:

     Ma JUST avasin blogilehe, et sellest kirjutama tulla ehk et potitreeningu postitus teha. Koheee-koheee! :D

 3. Mariliis ütleb:

  Tee rohkem vlog’e. Väga ilus ja loomulik tundusid.Nii hea oli vaadata.
  Ja sul on mega armas naeratus. :)

 4. Vaatasin praegu seda videot koos oma poisiga (1a 10k) ja ta jälgis nagu nõiutult. Me oleme käinud alati igal pool (suurte-väikeste poolel) kui HopLopis oleme olnud. Alati ronib keegi lastel sabas ka täiskasvanutest :)

  1. Katre ütleb:

   Seal õnneks jah ronisid isegi päris vanad. Mingi 30-40 aastased issid-emmed isegi oma väikestel järel. :D

 5. signe ütleb:

  Sa oled niii kena naine :) Ootan järgmisi vloge ja ikka sind tahaks ka näha :)

 6. T ütleb:

  Just vaga kena olid videos!

 7. Marelle ütleb:

  Oi, kui nunnukas ta sul ikka on :) ja kindlasti ole ise ka nähtav teinekord videotes :)

 8. Liana ütleb:

  Suomenoja Hoplop? Meiekandi Huimala suleti, nüüd peab vahelduseks muu koha otsima :)

  1. Katre ütleb:

   Vist Suomenoja jah. Niittymaantie tänaval. Ma vaatasin ka, et kunagi oli ju kuskil Huimala ka, aga kodukalt infi ei leidnud, seega oletasin ka, et pandi vist kinni, kuigi vist uuendus või miskit? Tundus päris suur park või mänguala. Ei taha väga uskuda, et päris pankroti läks.

   1. Liana ütleb:

    Ei, ta kolis ära, Helsingisse, Konalasse. Varsti avab uksed.

  2. Sofija ütleb:

   Juvanmalmi huimala on kinni, konalasse tuleb uus ja suurem.

 9. Eneli ütleb:

  Ära kindlasti jäta ennast tulevikus välja, muidu video väga üksluine ja teinekord võiksidki teha nt terve päev vlogi, miskipärast on ikka seda tavaelu kõikse põnevam vaadata :)
  Annu oli aga nii tubli ja rõõmsameelne, vahvalt käis ja kilkas koguaeg :)

  http://www.dodolce.com

 10. CT. ütleb:

  Väga tore, et otsustasid vlogi teha ja kindlasti tee tulevikus veel. Huvitav oli näha sind kui blogijat just video vahendusel. Vlogid tutvustavad rohkem inimest ja kuidagi parem aimdus tekib, et mis inimesega tegu. Julgelt edasi! :)

 11. Silvia Volmar ütleb:

  Vaataksin isegi teinegi kord su videosi! Väga mõnus ja ära ennast järgmistel kordadel kindlasti välja jäta!:)

 12. A. ütleb:

  Olen aus ja tunnistan et kui ma ennem arvasin Sinust natuke nagu liiga edevast tüdrukust, siis seda vlogi vaadates mu arvamus muutus. Väga armas oled ja Su tütreke on samuti armsus kuubis :D Ja vabandused ette ära, et ehk olen liiga otsekohene hetkel aga pidin välja ütlema :D

  1. Katre ütleb:

   Ei ole hullu. Eks ma vahest ikka olen edev ka, kes ei oleks siis. :D
   Aga ma muidu jah täitsa selline lihtne tüdruk/naine.

   Muide, selliseid arvamusi on minust terve elu palju loodud. VÄGA palju. Arvatakse, et olen kas liiga edev või bitch või ülbe ja siis tegelt on nagu, et vau.. sa oled.. normaalne inimene. :D

   1. A. ütleb:

    Ma täiesti usun :D just, eks igas naises on omajagu edevust :D mul lausa häbi, aga no mis sa hing teed, inimestel tekivad mingid arvamused ja alati ei ole need arvamused õiged ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga