beebiblogi | Hobifotograafia | igapäev

Pildid-pildid

11. detsember 2013

Tegin paar päeva tagasi lõpuks ära ka tellimuse paberpiltidele ja kasutasin selleks Picture Happy lehte, kust paistis olevat kõige soodam hind. Leheküljel liiklemine tundub üldse mõnus ja lihtne ning silma jäi veel toredaid asju, mida sealt kunagi tahaks – fotoraamatuid, kalendrit ja lõuendeid. Kuna on jõulueelne aeg, siis jääb vaid loota, et pildid enne jõule ikka kätte saan, et kui me oma Lõuna-Eesti beebituurile läheme, saaks lähedastele, kes netivahendusel tirtsu kasvu jälgida pole saanud, ikka ette näidata, kuidas ta kasvanud on. :)

Siinkohal küsiks ka ehk mõni lugeja oskab Tallinnas head fotostuudiot või fotograafi soovitada, kelle juurde saaksime perefotot tegema minna ja kus ei oleks ilmatuma pikk ootejärjekord piltide kättesaamiseks? Oma rasedusfotosessioonil käisin ma ju juba pea kolm kuud tagasi ja pilte pole ma siiamaani enda valdusesse saanud. Saan aru küll, et fotograafidel ka käed-jalad tööd täis, aga see aeg võiks siiski olla tiba lühem kui veerand aastat. Ma juba kardan, et ma ei saagi neid pilte kunagi.. :(

Kus teie olete perepilte tegemas käinud? :)

ahha112
lepatriinudega body: Lindex (ostetud poest kohapealt), imenunnud püksid: NextIMG_2865cIMG_2854cahahha135IMG_2834c

17 kommentaari

 1. B ütleb:

  Meie käisime Silver Raidla juures tegemas, väga lahe inimene ja ilusad pildid ka. Boonuseks veel suht soodne hind ning pildid saime vist 2 nädalaga kätte.

 2. Andra ütleb:

  Meie käisime Fotopaunas ja saime ka kahe nädalaga kätte :)

 3. Britt ütleb:

  Mina stuudiopilte näiteks ei armasta väga, aga see on maitse asi vist. Me kutsusime enda juurde koju sellise vahva fotograafi nagu Krista Kõiv. Hinnaklassilt ta just odav ei ole, aga pilte sai see-eest vägagi palju ja kõik ilusad, nii et mina muidugi soovitaks teda. Samas piltide kiiret kättesaamist küll ei oska lubada :)

 4. Kaja ütleb:

  Mina soovitaks Kristi Kullerkuppu!

 5. Kätlin Potter ütleb:

  Meie käime fotopesas.

 6. Anne-Mari ütleb:

  Minu vaieldamatu lemmik on Maris Sits. Lähemegi perega temaga nädalavahetusel pildistama. Supertore inimene ja töötlemisega näeb ka vaeva (see tähendab seda, et kui pildile peaks sattuma mõni poolpaljasmees, siis teda sa seal pärast ei näe näiteks :D ) ja aega võtab ka kuni 3nädalat. Tunnihind on küll 60€, aga selle eest saad sa pildid mälupulgal ja meeletult hea suhtumise! (Psst, lisaks on tal uskumatu võime mehi, kellele pildistamine ei meeldi pildistamiseusku saada).

  Stuudiot tal küll ei ole, mis tähendab seda, et pilte saab teha kas kodus või õues ent nüüdseks olengi ma seisukohal, et mitte nii hullusti poseeritud pildid loomulikus keskkonnas on palju ilusamad ;)

 7. Eva ütleb:

  Eks peab siis ikka enda fotograafi kiitma:
  Elika Hunt
  http://blog.elikahunt.com
  Meie saime oma titepildid kätte vähem kui kahe nädalaga. Ta tegi ka meie pulma ning lapseootuse pildid. Igatepidi vahva fotograaf, kes üliväga armastab seda, mida ta teeb. :)

 8. Keiju ütleb:

  Meie tegime lapseootuspilte Riina Vaikmaa juures (www.riinavaikmaa.ee)
  Ja kui poeg sündis, kutsusime koju. Hinnaklass on selline keskmine, ei küsi ulmehinda!

  Väga tore inimene ja pildistab ka hästi. Soovitan soojalt!

 9. Liisu ütleb:

  Miks sa kirjutad igale poole, kust riidet pärit on, et lindex, next jne, Kas teed reklaami raha pärast või saad tasuta titeasju?:)

  1. uuealgusepoole ütleb:

   Liisu, kas oled ehk mõelnud, et äkki keegi võiks veel endale nii imenunnusid titeasju tahta? Et äkki sellepärast kirjutab, kust sai?

  2. Katre ütleb:

   On ette tulnud, et teinekord mõni ikka küsib, kust pärit ja soovib ka – eelkõige sellepärast kirjutan siis juurde. Lindexiga teen koostööd. :)

 10. Pelle ütleb:

  Ah, eks ta vajadus muid asju kompenseerida ole :))))

  1. Katre ütleb:

   Kallis Liisu/Pelle, ise küsid – ise vastad? ;)

 11. Maret ütleb:

  Prindistuudio.ee on ka päris hea lehekülg. Hinnad on vist isegi paremad kui PictureHappys ja saab ka ise kujundada ja asjade kvaliteet on väga hea.

  1. Katre ütleb:

   Seal vist pilte ilmutada paberile ei saa? Kiiruga vaadates paistis, et pakuvad ainult kalendreid ja fotoraamatuid..

 12. Maret ütleb:

  Pilte niisama ei saa jah.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga