beebiblogi

Mu isa kuldsed käed

17. september 2013

Hommikul postkasti tsekates oli isa mulle minu renoveeritud hällist pildid saatnud ja oh, kus ma kurvastasin, et see nüüd ikka siin korteris ei asetse hetkel. Mitte, et ma oma isa meisterdamisoskuses kahelnud oleksin, aga midagi nii ilusat ei osanud ma ka oodata, et sellest vanast hällist saanud oleks. Asi on siis täitsa nullist peale mu isa tehtud, seal olen mina kunagi maganud ja.. loodetavasti jõuab tulevane printsess seal ka ikka mõned uinakud siis teha.

Kahjuks mul “enne” pilti hetkel ei ole, aga kui kellelgi hea kujutlusvõime, siis eks ta oli selline täiesti tavalist lakitud kuldset puidu värvi häll kunagi ja enne seda “pärast” pilti nüüd oli ta niisugune kare, kulunud ja meeletult vaiku välja ajanud, kleepuv puidust asjandus. Isa aga suutis selle ilmselgelt jälle siledaks ja mõnusaks teha ja takka otsa ka veel valge-roosaga, nagu tüdrukule kohane, üle värvida! Aitäh, kallis issi! Tõesti nii nii kaunis, kas pole? :)

P9150015c minuhall

5 kommentaari

 1. Rahel ütleb:

  Kui ilus! Enam nunnum vist olla ei saa. :)

 2. H.N ütleb:

  Sellisest hällist saavadki ainult printsessid ja inglikesed magada-kasvada :)
  usu, see häll jõuab su lapselapsele ka kasutamiseks see lihtsalt peab teil põlvest põlve käima hakkama kuna see on tõeliselt retro ja ime armas :) varsti ei saagi selliseid võibolla ainult kõik elektroonilised jõledad magamisasemed.
  aga see on selline mõnusalt ÖKO :D :)

 3. Katre ütleb:

  Lapselasteni vist on aega, aga soov oli järgmisena poiss endale saada. Nüüd peab siis üks tüdruk veel ikkagi enne poissi tulema. :D

  1. H.N ütleb:

   Kõik asjad juhtuvad soovimise peale :) Sellepärast peabki julgema suuremalt unistama ja kauem soovima :)

 4. mari ütleb:

  Woww!! Nii kena. Ja kui järgmine on poiss, siis isa teeb jälle veidi tööd ja saab poiss ka uinakuid seal teha ;)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga