igapäev

Neljapäevane pitsaõhtu

21. august 2013

Tänane päev möödus esialgu nagu ikka voodis lebotades, sest ma olen ometi nii jõuetu raseduse viimases staadiumis naine ja ei jaksa viitsi mitte midagi teha. Lõpuks tuli end siiski aga kokkulepitud ultraheliuuringule vedada, millest saate homme täpsemalt lugeda. :)

Õhtu aga lõpetasime sõbrannaga pitsat maiustades. Siiani on minu vaieldamatu lemmik pitsarestoran Tallinnas Pizza Grande ja nende valikus on kaks imehead pitsat – Bolzano ja Lipari. Mõlemad kanalihaga, üks karrimaitseline ja teine kreveti-sinihallitusjuustu lisanditega.

Kui pitsapoiss pitsad mulle ukse taha toimetas, ei hakanud ma ise vastu minema. Aknast piiludes paistis miski noor kutt olevat ja no mis mul talle endast ikka enam esitleda. Seega saatsin sõbranna pitsasid vastu võtma ja oii.. tema sõnul oli väga kena ja nunnu kutt olnud, et lausa patt oli mitte numbrit küsida, haha ;D

IMG_0325 IMG_0327

7 kommentaari

 1. Andra ütleb:

  Mitte, et ma siin halvasti süüa saaks, aga pitsat võtaks küll! :D

  1. Kats ütleb:

   No tegelt on ju tegu imelihtsalt valmiva asjaga. :D

   1. Andra ütleb:

    Peakski kokatädile soovi avaldama, et äkki viimasel laagripäeval saaks pitsat :D

    1. Kats ütleb:

     Miks sa üldse rasedana laagrisse läksid? :D

     1. Andra ütleb:

      Käib töö ja vile koos… Treenerid on nagu õpetajadki suvevaheajal, augustis hakkab töö pihta. Laager ettevalmistuseks enne hooaja algust ja ma oma viimase töönädala üle ei kurda :)

 2. Reet ütleb:

  Vaatasin, et neil on kolm pitsasuurust kodulehel… mis suurusega pildi peal pitsa on :D?

  1. Kats ütleb:

   Keskmine 30cm läbimõõduga. Seda kõlbaks isegi sõbrannaga kahe peale võtta. Pitsa on 6-ks tükiks lõigatud ja nii 2-3 tükist saab kõhu täis. Meil jäi mõlemal paar tükki ka hommikusöögiks. :)
   Kui oma mehega olen sealt tellinud, siis oleme kõige suurema võtnud, sest tema ikka veidi suurema söömaga. Aga ka siis on meil kahekesi mõned tükid ikka jäänud hilisemaks ka alles. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga