beebiblogi

7. raseduskuu

12. august 2013

…kestab veel 2 viimast päeva, ent ometi on ta möödas. Aeg lendab ikka kiirelt.

29-32.nädal: Üsnagi rahulik kuu on olnud. Kõige igavam vist isegi siiani, sest olen sellest ajast päris palju üksi veetnud ja seega mitte midagi eriti tarka teinud. Töölt olen nüüdseks puhkusel ja kohe algab ka dekreet otsa. Kusjuures töölt pääsesin küll täpipealt õigel ajal, sest juba viimased tööpäevad olid jalgadele kurnavad ja nüüdki piisab vaid paarist tunnist jalutamisest, kui päeva norm täis saab ja ülejäänud päeva hoopis voodis tahan pikutada.

Inimest oma kõhus olen juba tasapisi noomima hakanud: “No kuule, aitab ka!” Ei lase teine ei ööl ega päeval rahulikult toimetada – nii ebameeldivalt urgitseb varvastega makku ja maksa ja ribidesse. Lisaks tunnen ennast kohutavalt raskena. Kõhuli magamisest võin niigi vaid und näha, ent nüüd on otsustatud, et ka külili ei tohi ma olla. Vahet pole kumba külje ma valin, ikka saan paar obakat siia ja sinna. Selili on ainuke variant, kuidas rahulikult lamada saan, aga selili magamine on minu arust kõige napakam viis magada üldse. Mina igatahes ei oska.

Ämmaemanda visiidil selgus, et hemoglobiinitase on madalavõitu ja pandi mind rauapreparaate manustama. Pean häbiga tunnistama, et ma pole juba viimane nädal aega neid võtta viitsinud ega suutnud. Vabanduseks see, et pole kodus parajasti leidunud midagi maitsekat, kuhu seda möginat sisse segada ja palja veega ei taha enam alla suruda. Ma üritan lubada, et võtan selle asja kiiremas korras igaks juhuks uuesti käsile.

Alustasin ka perekooli loengutes käimisega ja läbisin esimese treeningu. Nüüd ootan huviga lausa, mil Tallinna tagasi lähen, sest olen endale hulganisti igasuguseid loenguid ja trenne veel kalendrisse kirja pannud. Vesivõimlemisse tahaks küll veel, aga loodan, et jaksan ka jooga proovimise ette võtta.

Jäädvustasin täna oma veel armideta kõhtu ka. No ikka peab. Et ikka ausalt ka oli kuskile maale ilus suur ja sile paunake. :)

ccwef2

11 kommentaari

 1. Andra ütleb:

  Nii nunnu! Punu ei tundugi sul nii suur, sellepärast pole ilmselt arme ka. Loodan ka nii ilusana välja venitada :))

  1. Kats ütleb:

   Kuna laps hetkel pole peaseisus, siis seetõttu tunduvat väiksem. :D Eks näe mis ta varsti korraldama hakkab. Kaks kuud ikka pikk aeg :D

 2. lipsuke ütleb:

  Kui ma küsida tohin siis kuidas sa selle buduaari beebiblogi asja said ? Pakkusid ise või pakuti sulle ? :)

  1. Kats ütleb:

   Algselt kirjutasin mina neile hoopis teisel eesmärgil ja siis nemad pakkusid, et äkki soovin neile beebiblogida. :) Nii et üsnagi mõlemapoolne algatus. :D

   1. lipsuke ütleb:

    Okei, vahva :)

 3. Kairit ütleb:

  Ega need armid ei pruugi tulla ka. Mina olen väga pisike ja polnud kuni lõpuni armidest haisugi! Kusjuures kandsin veel 8 päeva üle. Raseduse lõpus kaalusin 57 kg ja laps kaalus sündides 3.7kg ;)

  1. Kats ütleb:

   No loodan parimat, kuigi kaalu kogun ma ikka raginal. :D

 4. Krissumissu ütleb:

  Mina võtsin 20 kg juurde ja olin 105 cm aga ei ühtegi armikest… ;)

  1. Kats ütleb:

   Loodan siinkohal ka, et asi geenides. Ema mul samuti pääses nendest. :P

 5. birguu ütleb:

  Sul on imeilus kõhuke! :)
  Täpselt nagu mõnes roosamannavahulises reklaamis.

  1. Kats ütleb:

   Heh, aitäh. :P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga