igapäev | Kassijutud

Üksinduse leevendaja #1

7. august 2013

IMG_0011c

Kui ma vaid saaks kuidagi jäädvustada seda, kui armas ta mul olla võib ja kuidas me iga hommik ja õhtu voodis teineteisega miilustame.

Õhtuti, kui ma voodisse lähen ja endale teki peale tõmban, siis tavaliselt jookseb tema ka minu juurde mind kaisutama ja musitama. Siis mingi hetk ta mõistab, et ma veel magama ju ei jää ja passin hoopiski arvutis ning läheb teeb omi toimetusi edasi. Kui ma siis lõpuks magama otsustan jääma hakata, hüüan ma “Zossuu” ja tema kohe rõõmsalt kurrudes jookseb jälle rõõmsalt mulle voodisse ja hakkab uuesti otsast peale musitama ja kaisutama.

Ja hommikuti samamoodi. Tema magab oma korvikeses voodi kõrval ja nii kui kuuleb-näeb, et minagi ärkvel olen, hüppab mulle voodisse ja tervitab rõõmsalt. :)

Nüüd reedel võtan temaga ilmselt pisikese suurema tripi ka ette, mida ma tegelikult natukene põen, sest kolimisprotsess mõjus talle vist küll veidi stressitekitavalt. Seekord plaan nädalaks vanematekoju minna ja tuleb kiisut tasapisi harjutada seal minuga kaasas käima, sest nüüd kui on võimalus mul käia pikemalt kodus puhkamas, tuleb ikkagi see lapsuke ju ka kaasa võtta.

4 kommentaari

 1. Liisu ütleb:

  Ei saa ütlemata jätta, et sul on tohutult armas kass :)
  Kui vana ta on?

  1. Katre ütleb:

   Peaks nüüd nii umbes kahe aastaseks just saama. Täpselt ei tea, kuna ta sündis, sest oli metsik kass, aga oletatavalt 2011-nda suve lõpul kunagi sündis. :P
   Aga aitäh, kiisu ego kindlasti tõuseb nüüd veelgi. :D

 2. Diana ütleb:

  Sinu kas on nagu minu kassi miniversioon :)

  1. Katre ütleb:

   Jaga pilti ka siis. :P

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga